Hakkımızda

Meyra Fuar Bir Sude Castıng Ajans Kuruluşudur. Adana merkezli ilk ve tek fuar stant firması özelliği taşıyan firmamız 2012 yılından itibaren hizmet vermektedir.
Bölgede Ahşap stant , Maxsima stant ve Modüler stant kiralama ve satın almada bölgenin tek stant firmasıdır.
2012 yılında kurulan Meyra fuar, başarılı geçmişiyle Bölğe nin önde gelen Stant firması olarak ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.Firma; Ahşap Stant , Maksima stant, Modüler stant , Fuar malzemesi kiralam , Reklam, Organizasyon , Turizim , Tanıtım olmak üzere birçok sektörde faaliyet göstermektedir. Meyra Fuar , mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra spor, eğlence, teknoloji ve tanıtım alanındaki yeni porjeleriyle büyümesini sürdürmektedir. Meyra Fuar ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Firmamız, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Meyra Fuar, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte.

Meyra Fuar, 200’ün üzerindeki şirket ile çözüm ortaklığı yaparak binlerce kişiye iş ve hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek çalışma kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Meyra Fuar, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Meyra Fuar , özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Meyra Fuar, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da Bölgesel ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Bölgeyi bütün Türkiye de temsil etmektedir. Meyra Fuar birçok markanın Akdeniz ve güney doğuda tanıtımını üslenmiş bir firmadır.
Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Meyra Fuar, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Meyra Fuar, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Meyra Fuar, gerek bölğe içindeki gerekse bölğe dışındaki çözüm ortaklığını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Meyra Fuar hizmet verdiği sektörlerdeki bölgesel lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir.

İŞ GÜVENLİĞİ

Bizlerin firma olarak önemsediğimiz ve deger verdiğimiz konuların başında insan gelmektedir. Bizler insana verdiğimiz degeri çalışma şartlarına ve koşullarına’da dikkat ederek göstermeye çalışıyoruz.Gerek üretim tesislerimizde gerekse montaj yapılacak alanda gerek diğer çalışma alanlarında insan hayatını önemser, çalışanlarımızın sağlığını her zaman daha ön plana alırız.

İ güvenli hakkında çalışanlarımıza gerekli egitimler belirli peryotlarda verilelerek kendilerini bu konuda bilinçlendirerek riski sıfıra indirgemeye çalışmaktayız. Teknolojiyi takip ederek tüm imkanları kullanmayı hedef haline getirmekteyiz.

Güvenli çalışma sahasını hem üretime hem de üretim süreçlerine uygulayarak riski ve  kalitemizi daha da katlıyoruz. Gerekli tüm kurumlarla iletişim içerisinde olup, gerekli kontrollerin sağlanması için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.